Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meglepetés vacsi!? Mit tanácso...

Meglepetés vacsi!? Mit tanácsoltok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni páromat vmi nagyon finom vacsival(előétel,főétel,desszert)Márciusban érkezik haza külföldről és olyan előnévnap-féle meg 2személyes ,,welcome party"-t tartanánk. Mit főzzek neki, ami nem túl bonyolult, de tuti, h. levenné a lábáról? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit azért jó lenne tudni, hogy díjjaza-e a húsokta, vagy vega, inkább a sültekért van oda, vagy a szaftosabb kajákért, rakott dolgok, valami irány kéne:)
2010. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre sok embernek a vadas a kedvence.


De ha egyszerűbbet akarsz, akkor pl tejszínes-gombás csirkelmell.

2010. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha mégegyszerűbbet akarsz, akkor rendelsz egy pizzát! Hidd el, ő is meg fog lepődni, hogy ennyire semmibeveszed!
2010. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem vega és nem is válogatós, szóval szinte bármi jöhet,de vmi különlegeset szeretnék.

A tejszínes-gombás csirkemell jól hangzik :)

15:18 lehet h tőled csak ennyi telne de ha le akarnám hangolni valószínűleg nem írtam volna ki a kérdést. Legyél szíves a hülyeségeiddel mást fárassz ne engem!

Esetleg vmi finom krémes desszert? mi legyen?

2010. febr. 20. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Erről a krémes desszertről eszembe jutott valami...na mind1 xd. Csinálj neki hamis raffaello-t. Interneten találsz hozzá receptet.
2010. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!