Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti esztek a rakott krumplihoz...

Ti esztek a rakott krumplihoz kenyeret?

Figyelt kérdés
Hétvégén az új párom családjánál voltunk ebédelni és megdöbbenve néztünk egymásra. Én azért mert Ők mind ettek kenyeret a rakott krumplihoz ( el sem tudom képzelni egy ennyire tömény ételt kenyérrel ) Ők pedig azért mert én natúr ettem bármi nélkül...Ki hogy van ezzel ?

2015. ápr. 22. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
96%
én szoktam enni
2015. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
En nem. Egyreszt szerintem sem illik hozza, masreszt baromi egeszsegtelen, egyenes ut az elhizashoz.
2015. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Igen,fehér kenyér,bébi ubi,sok tejföl és füstölt sajt! :)
2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem, soha nem is igényeltem, és az előttem szólónak igaza van abban, hogy egészségtelen ennyire kenyeret enni mindenhez.
2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

NEM egészségtelen és nem is hízik el tőle senki.

Mi sem szoktunk, de ha házikolbásszal készül, akkor elég zsíros és jó lehet hozzá a kenyér.

De sok családnál azért esznek még a levesekhez is kenyeret, mert így jobban jóllaknak.

2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, nekem egyáltalán nem illik hozzá.

Ott van a krumpli "köretnek" teljesen idegen számomra, hogy pluszban még kenyeret is egyek hozzá.


Csemegeuborkát, kovászos uborkát szoktam hozzá enni.

2015. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam. Mindig dédi erőltette a kenyeret minden mellé, mert azt vallotta, hogy kenyérrel kell jóllakni.

Csak pörkölthöz, és gulyáshoz eszek kenyeret, de csak alkalmanként.

2015. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eszem hozzá kenyeret. Eléggé "gazdagnak" találom a rakott krumplit úgy ahogy végső formájában fel van tálalva. Nincs mellé szükség kenyérre. (Számomra, de aki eszik hozzá egészségére.)
2015. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Savanyúságot viszont igen.
2015. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Oké, akkor aki szerint nem egészségtelen és elhízni sem lehet tőle, az nézzen be a fogyókúra rovatba és olvasgasson egy kicsit.
2015. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!