Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy a NISSIN...

Lehetséges az, hogy a NISSIN YAKISOBA DELUXE tésztaételben ami 100 grammos, mindössze 148 kalória?

Figyelt kérdés
A levesek ugyanis amik hasonló adagok 450 kalória fele vannak.
2010. febr. 23. 17:51
 1/7 anonim válasza:
erre én is rácsodálkoztam, még ha nem is így van jobb ebben a hitben élni mert imádom :DDD
2010. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy csak elírás?

Nagyon furcsa ez nekem :D

2010. febr. 23. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
nézd meg h a kJ mennyi benne, illetve a zsír, fehérje. ha ezek is kevesek, akkor valószínű nem elírás
2010. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hátha esetleg még idetéved a kérdés írója =)

A környékünkön minden bolt polcairól eltűnt ez a mennyei tészta.. Máshol is ez történik?

2010. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de utánanézek van e még felénk és megírom ;)
2010. máj. 5. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanezzel a kérdéssel jöttem fel ide, még jó, hogy rákerestem a leves nevére, hogy vajon másnak is van-e ilyen gondja vele.

Én megnéztem a hivatalos honlapot is és ott ugyanazok az adatok vannak, mint a leves csomagolásán, tehát:

623 kJ / 148 kcal

Fehérje 3,2 g

Szénhidrát 20,2 g

Zsír 6,1 g


Azért belinkelem: [link]


Szóval engem is meglepett, mert a többi hasonló levesben háromszor ennyi kalória van legalább. Próbáltam az összetevőkből rájönni, hogy vajon miért ennyivel kevesebb ebben a levesben az energia, de annyi minden van benne, hogy elszörnyedtem és inkább feladtam. De azért megeszem, mert nagyon finom ;)

2011. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bár jó régi ez a kérdés, de hátha újra felvetődik a kérdés... épp itt van előttem ez az isteni étel és én megtaláltam rajta legalul, hogy egy termékből 250g készétel készíthető (cselesek, mert jól eldugták) de még így is csak 370kcal a csípős, a sima meg 365 kcal, ami szerintem még így is remek, pláne hogy igen laktató. Én például, ha 3 körül eszem egy adagot, egész nap elvagyok már vele. Amúgy épp múlt héten vásároltam belőle a M3TROban (így talán nem kapok büntit) szóval lányok ott biztosan lehet kapni...
2011. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!