Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a Tryptophan...

Tibor8815 kérdése:

Hogy néz ki a Tryptophan Scitec étrendkiegészítöö kapszula? Milyen színüü? Van rajta scitec logo?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy doboz Tryptophan Scitec étredkiegészítööt de semmit nem használ. Furcsa a kapszula is. Fehér színüü és nincs rajta scitec logo. Elööfordulhat, h hamisítvány?? Régebben vásároltam már scitec termékeket és a kapszulákon Volt scitec logo.

#étrendkiegészítő #Scitec #Tryptophan #alvássegítő
2015. máj. 12. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyiken van scitec logó. Én is próbáltam a tryptophant kb 2 évvel ezelőtt, de már nem emlékszem hogy nézett ki. Nekem sem használt amúgy. Nem mindenkinek használ, mindenkinek a szervezete máshogy reagál :) Milyen célból vetted?
2015. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja látom a kulcsszavaknál ottvan, hogy alvássegítő, akkor gondolom ezért vetted :)


Esetleg próbáld ezt, nekem ez segít az alvásban :)

[link]

Vagy az is jó, ha szedsz külön magnéziumot meg B-komplexet.

2015. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a problémám ha edzek nem tudok aludni. Reggel nagyon fáradtan kelek hiába "aludtam" 8 órát. Természetesen az edzés Sem megy, de még keményebben akarom nyomni de még kevésbé tudok aludni. Már váll sérülésem is Volt ebbők kifolyólag. Valami kell ami segít aludni, pihenni, regenerálódni.
2015. máj. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!