Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Műanyag flakonba is lehet...

Műanyag flakonba is lehet házi szörpöt elrakni?

Figyelt kérdés
Bodza szörpöt készítettem, jó sokat, nincs annyi üvegem borkén kálium-metabiszulfit a tartósítószere, egyébként nincs benne más adalékanyag. Már kihűlt.
2015. jún. 5. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy a tartósítószerrel hogy működik, de mi a műanyag flakonos szörpöt be szoktuk tenni a fagyasztóba és kész. Tök jól eláll :D
2015. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs annyi helyem a fagyóban...
2015. jún. 5. 16:46
 3/3 anonim válasza:

Én boltba se veszem meg a műanyagot, mert egyszerűen nem olyan benne a szörp álaga, mintha üvegeset vennék.

Piroskából is a narancs nem ugyanaz. Mást töltenek a műanyagba és mást a törékeny üvegbe. A multkor eltört egy üveggel nálam,, rettenetesen sajnáltam, de egy újabb műanyag palack szörp nem tudja pótolni azt ami kiömlött.

2019. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!