Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olcsó és...

Tudtok mondani olcsó és egyszerű házi fagyi recepteket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem a fagyi drága, hanem egy normális fagylaltgép.
2015. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En szoktam venni natúr joghurtot (109 Ft) es teszek bele :

-édesítőszer/cukor

-eper

-kakaópor

-citromle


Vagy :-meggy

-cherry Queen aroma

-cukor/édesítőszer

-citromle

Vagy:-alma darabkak

-fahéj

-cukor/édesítőszer

-citromle


Nekem nagyon nagyon ízlik :) ja es persze bele egy kanál es beteszem a fagyasztoba, mikor megfagyott kicsit felmelegítem az oldalát, kihúzom , es olyan mintegy túlméretezett pálcikás fagyi :) de persze ha összetörod kanalazhatod is :)

2015. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezek tényleg finomak lehetnek holnap ki is próbálom :)
2015. jún. 9. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
1:1 arányban összekeversz felvert tejszínt és édes sűrített tejet. Ez az alap. Ebbe tehetsz pl. csokidarabokat, karamellt, gyümölcsöt, stb. Egy dobozba teszed, és lefagyasztod. Nem kell hozzá fagyigép.
2015. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bree78 válasza:
Én veszek hulalát(cukrászhab) habfixálóval kemény habbá verem..az aktuális gyümölcsöt turmixolom, édesítem belekeverem a habba, fagyasztom....a csokisnál meg olvasztok csokit, és az megy a habba.
2018. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!