Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket fogtok ma enni?

Miket fogtok ma enni?

Figyelt kérdés
Odafigyeltek a mennyiségre és arra, hogy egészséges legyen?
2015. jún. 11. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából mindkettőre odafigyelünk. Ma reggelire házi pizzakenyér lesz (kelt tészta, oregánós paradicsomos sajtos töltelékkel), friss paradicsommal.

Ebédre kevés olajjal rántott tök és gomba rizzsel, desszertnek sárgabarack, vacsira talán zabkása esetleg saláta csirkével, attól függ, mit kívánunk majd.

2015. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kolbászos krumplileves, milánói makaróni.

Nem figyelek a divatos, egészségesnek mondott ostobaságokra. Változatosan eszünk mindent, ez az egészséges.

2015. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem figyelek sem a mennyiségre, sem arra, hogy egészséges legyen.. nem számolgatok kalóriákat, meg beltartalmat, de nincsenek súlyproblémáim, szóval nem is érzem szükségesnek.

ma krumplifőzeléket biztosan eszek virslivel és kenyérrel, meg túró rudit is. :D este még nem tudom, mi lesz a menü.

2015. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebédre rizses csirkemell, nasinak túró rudi, vacsira szalámis-sajtos melegszenya. Kb ennyi, reggelizni nem szoktam. Annyira figyelek csak oda hogy kis adagokat egyek, ne annyit hogy úgy érezzem magam mint aki majd kipukkan.
2015. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem figyelek a kalorias baromságokra . Azt eszem ami jól esik. Reggelire hotdogot ettem és forró csokit. Tizoraira egy áfonyas leveles sutit . Ebédet nem tudom, muzlit biztos fogok, vacsira pedig marha pörkölt lesz.

23N

2015. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenre odafigyelek, amire tudok, most épp érdekel a kalcium... Olvasgattam oxálsavakról és sokadjára is megállapítottam, hogy az az egészségtelen, ha beleőrül s ezen pörög az ember.

A kalória csak akkor érdekel, ha fogyni akarok, akkor sem nagyon. Teljesen automatikusan súlytartó szinten eszem, ahogy azt kell. Illetve fogyásnál ez kicsit gond.

Az egészség baromira fontos számomra, hosszú, egészséges életet akar, alap, hogy ne mindenféle káros cuccot egyek. Nagyon egészségtudatos vagyok, persze hogy ki mit tekint egészségesnek, az erősen eltér.

Az is alap, hogy ha már eszem, finom legyen, bár amióta alig van éhségem és étvágyam, ez is kevésbé fontos.


Ma ettem 3 tükörtojást nyers zöldségekkel s egy olajos magból készült ropogós ostyaszerű cuccal, sült káposztát tojással, paradicsomos káposztát, 3 szem cseresznyét (szegény fa idén szinte semmit nem terem) és egy kevés ananászt.

Még lesz egy tojástej, néhány tojás, némi sajtos magkenyér (főleg szezámból áll és egyesek szerint egészségtelen, de ez engem nem tud érdekelni, tényleg beleőrülnék s éhen is halnék, ha mindenfélét kerülnék. azt kerülöm, ami a testemnek vagy ízlésemnek nem tetszik) s valószínűleg valami édesség is a kávéimon kívül, mondjuk egy kávépuding és egy kókuszkrém, az még belefér a napomba. S egy picike maradék miszóleves, ha nem eszem valami egyéb szénhidrátot, szeretnék azért 40g alatt maradni, az egy jó érték nekem.

2015. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.


R. egy marék szotyi balzsamecettel, egy deci kv

T. még egy kv, egy zacskó sajtos csipsz

E. húsos tészta

U. meggyes joghurt

V. húsleves rengeteg tésztával

Fekvés előtt meg szerintem rántotta, vagy sütök szalonnát (ha lesz kedvem még boltolni)


Inni: egy energiaital, 3 dl jeges tea, 2 dl kóla, 1,5 dl ízes sör, este még 2 dl multivitamin tuti, de lehet, sörözünk a párommal

2015. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6. voltam. Ettem még epret, elkerülhetetlen, ha szednem kell 1,3 kilót, hiába nem kívánok gyümölcsöt :)


Vizet, kávét és teát ittam ma, csakúgy, mint máskor. Ebből csak a kávénak volt értékelhető kalóriatartalma, de annak se sok.

2015. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, én meg ettem még a kebabosnál egy dürümöt, egy zacskó chpset meg egy pattogatott kukoricát :D meg még egy túrórudit :3


mára ház készítésű pizzatésztás mártogatós rágcsa lesz, szendvics, meg vodka, jäger és sör. :)

2015. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!