Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Piknikezésre milyen ételek...

Tni123 kérdése:

Piknikezésre milyen ételek illlenek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 08:22
 1/8 anonim válasza:
54%
Attól függ, hova mentek, és milyen a társaság szokása (vega, stb). Ahol van tűzgyújtási lehetőség, oda lehet szalonnát, pácolt húsokat és hozzá zöldségeket, előre elkészített salátákat vinni, és helyben elkészíteni (nagyon finom lesz). Ahol nincs tűz, oda kész ételeket (akár szendvicseket) kell vinni. Nem kell elfelejtkezni az innivalóról sem!
2015. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsök, de olyant ami nehezebben poshad, mind pl. alma, szőlő. Tudom ezek szezonálisak, de áruházban ilyenkor is kapható.

Valamint süthetsz fasírt falatkákat, száraz felvágottak is jók, esetleg ha nincs nagy meleg, kemény sajt is kerülhet a kosárba.

Persze én most itt úgy értelmeztem, hogy kész ételekkel kiültök a szabadba, de ha sütési lehetőség is lesz, akkor szalonna, hagyma, krumpli minimum.

Ha grillezés is lesz, még bővebb a lehetőség, szóval nem ártana megírnod milyen piknikről van szó, mert nem mindegy van-e sütési lehetőség, és előtte mennyit "napozik" az alapanyag.

2015. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2015. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A párommal mennék ma délután, nincsen tűzrakási lehetőség, csak egy könnyed kis kajálásra gobdoltam a szabadban. :) köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. jún. 27. 10:03
 5/8 anonim válasza:
65%
főtt tojás, sajtfélék, paradicsom, olajbogyó, felvágott, zsömle, sör/bor ... én ilyensmit pakolnék magunknak :)
2015. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
valami sós pitét szalonnás quiche lorreine, spenótós pite, sós túrós pite (amit szerettek) mellé zöldségek (szerintem ne csináld meg salátaként, mert úgy hamarabb tönkre megy): paradicsom, uborka. Üdítőt vigyetek.
2015. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy romantikus kis piknikre elsősorban különböző sajfélék illenek és mellé gyümölcs - szőlő, alma, körte, stb.

A bort vagy pezsgőt ne felejtsétek el, és egy baguett is jó lehet a sajtokhoz :)

2015. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szendvicskek, gyumolcsok, kekszek, ropik, es persze valamilyen udito.:-)
2015. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!