Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ticket Restaurant melegételuta...

Ticket Restaurant melegételutalványt melyik abc, közért fogadja el? Nem akarom étteremben levásárolni, hanem "hasznos"dolgokat vennék rajta, de a honlapon nincs minden fennt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Pedig ABC nem fogadja el, az meleg ételre van kitalálva, tehát ott tudod elkölteni, ahol meleg ételt adnak.
2010. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk vidéken van néhány húsbolt ami elfogadja.Próbáld meg ott.Elvégre a húst melegen esszük,nem igaz?
2010. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a CBA elfogadja, de nem lehet a vásároltak között alkohol, cigaretta, vegyiárú.
2010. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a CBA mindenre elfogadja...
2010. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nálunk is a vecsési cba és Lőrinci piacon a hentesek elfogadják.
2010. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok hentes beváltja a meleg kajajegyeket, kis maszek henteseknél kédezd meg. Az ilyen helyeken hús melett vehetsz olajat, rizst, konzerveket, lencsét...
2010. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Harmoka ***** válasza:
Én tegnap véletlenül vettem észre a Sugár Match-ba a bejáratra ki van írva hogy elfogadják a Ticket Restaurant és Sodexhos MELEGÉTEl utalvány elfogadnak, sajnos nekem egy harmadik fajta van, korán örültem, azt pont nem fogadják el.
2010. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A melegétel pultos CBA-kban elfogadják, és nem csak a grillpultos ételekre, hanem egyéb élelmiszerre. (Megjegyzem, kérdés, hogy meddig, mert APEH állásfoglalás szerint ez szabálytalan...). Egy ilyen volt a Bajcsin, valahol az Arany J. utcai metrónál, ha jól emlékszem. Már nagyon rég jártam arra.


ui.: mindenképpen olyan boltban kérdezősködj, ahol van grillpult, és annak nincs külön kasszája



Üdv!

2010. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Coopokban is elfogadják
2010. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És most már a Tescoban is :):):):)
2010. ápr. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!