Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a sima danone...

Mi a különbség a sima danone meg a görög danone joghurt között? És milyen ízekbe van a görög? Finom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 23:21
1 2
 1/13 anonim válasza:

A görög joghurtot én két ízben láttam eddig: az egyik az epres ha jól emlékszem, a másik a kekszes. Ezt tutira mondom, megjegyeztem mert isteni. Tehát a kekszest ki ne hagyd! :)


A különbség szerintem csak a nevében van... így jobban harapnak rá

2010. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
epres és kekszes ízbe van,az én tetszésem nem igazán nyerte el,sűrűbb,trutymósabb
2010. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eper, keksz, sztracsi. Szerintem nagyon krémes, sűrű, mintha ragasztót ennél.
2010. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:):)

És a kekszesbe milyen keksz van,háztartási? Milyen íze van,mire hasonlít? Csak kis közvéleménykutatás :):)

Húú a sztracsis elég bizarr..fagyiban jobb:)

2010. márc. 4. 23:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Finom a sztracsis, én eddig csak olyat ettem :-) Kis csokidarabok vannak benne, ha édességéhes vagyok ilyet eszem :-)

Nekem a kekszes egy kicsit bizarr...nem ázik el benne a keksz??

2010. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg a keksz nincs elázva??? most ,hogy mondod...az úgy elég gusztustalan lenne..
2010. márc. 5. 01:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Először azt hittem csak marketing cucc, de tényleg létezik ilyen joghurttípus hogy görög, csak görögösen édes meg sűrűbb mint az itteni megszokott :)


Szerintem az epres tök finom.

2010. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Epreset meg kekszeset láttam a hűtőnkben, de ezek szerint van sztracsis is. Csak a kekszeset kóstoltam (mind a kétszer az maradt nekem.) Nem voltam tőle beájulva. Kicsit édesebb, mint amihez szokva vagyunk Mo.-on és a összetevők közt azt írja, hogy nemcsak tej, de tejszín is van benne, sz'al gondolom ettől krémesebb.

Mondom, én már ettem finomabbat, de nem rossz a változatosság.

2010. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy a keksz, na az nincs elázva, mert az nem keksz, csak vmi kekszmorzsaszerű valami. Kissebb szemekben mint a hagyományos kristálycukor. Én meglepődtem, mikor láttam, milyen.
2010. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!