Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van csokiszökőkutad? Milyen...

Van csokiszökőkutad? Milyen csokit veszel bele?

Figyelt kérdés
Ez egy Tesco-s kút, azt írja a használati útmutató, hogy a Tesco-ban találok hozzá csokit. Melyik a legjobb, melyik vált be?
2010. márc. 5. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az auchanban vettük, a csomagban adtak mellé 70 dkg csokit az 60% kakaótartalmú étcsokoládé volt. Azóta is ilyet szoktam keresni hozzá, de "vészhelyzetben" (gyerekek jöttek vendégségbe) vettem már sima milka alpesi tejcsokit is, azzal is nagyon finom volt!

Ha rongyrázós, felnőttbulira kell, ikáns gyümölcsökhöz, akkor inkább a jó minőségű étcsoki vedd, de ha gyerekbuli vagy családi kényeztetés a cél, nyugodtan megveheted az olcsóbb, de jó csokit is, akár tejcsokit is (gyerekek még jobban is örülnek a tejcsokinak).

2010. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ikáns = pikáns :=)
2010. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
A tescós egy minőségtelen szar.
2010. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mi bécsben az SCS-ben szoktunk venni hozzá, kifejezetten csokiszökőkúthoz valót.
2010. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az eddigieket köszönöm, várok még további ötleteket!
2010. márc. 8. 13:29
 6/6 anonim válasza:

Nekem még nem volt csokiszökőkutam! Bécsben voltunk és ott láttam...azt csorgatták rá a felnyársalt eperre :D Guszta volt! Egy ilyen készülék mennyibe kerül? És ha mikroba vagy tűzhelynél olvasztom fel a csokit ugyanazt az eredményt kapom, nem?


16 éves lány(nem túl jártas a konyhában,édesszájú :) )

2010. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!