Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek a pörköltet? :D

Lányok szeretitek a pörköltet? :D

Figyelt kérdés
nokedlivel, jó szaftosan.

2015. júl. 20. 09:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
haha, én vagyok a vega... gondoltam, hogy a büdös kis húsevők leszavaznak majd.
2015. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 zolidobos ***** válasza:
100%
Kedves "vega" aztán majd könnyes szemmel panaszkodsz, hogy a húsevőknem ęrtenek meg....Mondjuk tőlem legelhetsz is, amennyi jólesik,csak csendben tedd))))
2015. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Nokedli nélkül, illetve ha durván szénhidrátszegény, akkor jöhet.

Szeretem, de főleg húsmenteset szoktam enni, ami persze más, de attól még jó és meg tudnám enni mindennap, nemcak évi kétszer, mint a húsosak esetében. Amik jók, de akkor se kellenek sűrűn. Az étrendembe is nehezen férnek, de ez alkalmilag nem zavar.

Ha nagyon jól van elkészítve, szerintem bármiből jöhet (ha megfelelő minőségű, származású a hús), akár csirkéből és nyúlból is, de alapból a disznót szeretem (s a lazacot, de abból nem szokás pörköltet készíteni :D).


A szaft és a zsírosság nem akadály, csak legyen mellé jó sok nyers zöldség. Nyáron nálam uborkaszezon van, mindennap azt eszem mindenhez, ami zsíros.

2015. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, hogy most én is vega vagyok, csak még nem tudok róla (bonyolult, most nem mesélek, anélkül is offolok).

Sok évig voltam az, de akkor is szerettem a házi disznótorost (sok mást nem, akkor még nem ismertem a lazacot :D), csak nem ettem, sok okból. Nem minden vegát undorít a hús :) Egészségi fenntartásom sem volt vele, már a házival és a vaddal, a nagyüzemi állattenyésztést több okból sem szeretem. Gyerekkoromban tartottak mellettünk állatokat, s tudom, milyen az igazán finom hús...

2015. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
utálom
2015. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%
aki utálja az maszturbál?
2016. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%
én szeretem
2016. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!