Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lesz bajom, ha egyszeri...

Lesz bajom, ha egyszeri alakalommal iszok energiaitalt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Csecsemő koromban volt egy enyhe szívzörejem, ami elmúlott. Eléggé magas a vérnyomásom is, de nem szedek rá gyógyszert, mert annyira nem magas (az orvos szerint :D )

Augusztusban megyek fesztiválra, és éber szeretnék maradni, ezért gondoltam veszek egy energiaitalt. Szerintetek az egyszeri fogyasztásnak lehetnek következményei? Előre is köszi a válaszokat. :)



2015. júl. 25. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem lesz semmi bajod. A hipochondriádat viszont nézesd meg pszichológussal. Ez nem vicc. Ilyen kérdést ugyanis normális fiatal nem tesz fel.
2015. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan magas a vérnyomásom hogy gyógyszert is szedek rá és semmi bajom nem lesz tőle sose még akkor se ha vegyítem whisky-vel úgyhogy nem lesz bajod az tuti.
2015. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen hatása nem lesz rád az energiaitalnak, na jó, fél percre felfrissít és élénkit a minimális koffeintartalma miatt. Éber nem az energiaitaltól leszel, azzal az erővel megihatnál több liter colát is.


De nem lenne egyszerübb itthon kiprobálnod? Ha mégis lenne gond(ami biztos nem lesz) közelebb van a segítség!

2015. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ!


#3 Én is erre gondoltam. Köszi a választ

2015. júl. 25. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaitaltól semmi bajod nem lesz, gyerekorvos mondta,hogy az emberek legalább harmadának van valamilyen fokú egészséges szívzöreje gyerekkorban,amit vagy kinő vagy nem,ha nem,akkor sem okoz problémát. Mennyi az az eléggé magas vérnyomás,ha szabad kérdezni? Élete folyamán majdnem minden embernél fordul elő átmenetileg alacsony vagy magas vérnyomás,ennek számtalan oka lehet,ha nem szedsz gyógyszert,akkor ez szintén nem betegség. Viszont! Ha ennyire képzelt beteg vagy,akkor nem biztos,hogy jót tesz neked egy fesztivál. Legalábbis az ismerőseidnek biztos,hogy nem fog jót tenni,ha kitalálod,hogy lázas vagy, kiütéseid vannak,mert rengeteg idegen ember lapul hozzád ki tudja milyen betegségekkel. Ráadásul ha ennyire túlaggódsz mindent,akkor előfordulhat,hogy tényleg fogékonyabb vagy a betegségekre az elsatnyult immunrendszered miatt.
2015. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, csak sok a negatív hozzáállás, mintha innál egy csésze gyenge kávét.
2015. júl. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!