Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kávéfőzőgép zacc tartályát...

A kávéfőzőgép zacc tartályát kb. hetente ürítjük, most vettem észre hogy kis pondrók vannak benne. Mitől?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 17:46
 1/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
96%
Beköpték a legyek, vagy belepetézett egy moly. Ürítsétek naponta.
2015. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk attól, hetente üríted. Minimum naponta kéne.
2015. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Ne aggodj masok a cibatmacska kakajabol isszak a kevejukat, ti pondrosat ... tok cool :)
2015. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek után kb. 2 hetente fogjuk üríteni!!! :)
2015. júl. 27. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Naponta szoktuk mi is üríteni :/
2015. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, én azt kérdeztem hogy ti hány naponta szoktátok üríteni........ Miért nem a kérdésre válaszoltok?? Nem tudjátok értelmezni. Szerintem.
2015. júl. 27. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Te vetetted fel a pondrókat. És azokat kukacoknak hívják.
2015. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

De tudtuk értelmezni. Azért vannak benne kukacot, férgek, mert valamilyen repülő jószág belepetézett. A kávézacc ugyanis kiváló táptalaja ezeknek és más dolgoknak is, nem véletlenül használják trágyázásra is.


Ezzel összefüggésben: ürítsd naponta (mint ahogy ezt már 5x leírtuk kb.), és akkor nem történik ilyen, mert ha bele is petézik valami, még aznap kidobod. Mit nem lehet ezen megérteni?


Tökéletesen releváns és hasznos válaszokat kaptál, csak te nem tudtad ezeket értelmezni.

2015. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nekem nem tetszenek a pondrók?! Eszemben sincs mindennap kiüríteni!
2015. júl. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!