Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit egyek holnap reggelire?...

Mit egyek holnap reggelire? (többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap délután négykor hasi ultrahang vizsgálatra megyek,és előtte hat órával már nem szabad ennem,viszont holnap fél kilenctől délig kint leszek a lovardában,és a kajálást nem tudom megoldani,mit egyek reggel,amivel kibírom este hatig? Én két virslire gondoltam+főtt tojás+egy szelet rozskenyér.Egyek még valamit,vagy változtassak?

Köszi a válaszokat!


2015. júl. 27. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyel rendesen amit amugy is szoktal, ha azt mondtak, hogy delelott 10 utan mar ne egyel, akkor megmondtak ezzel azt is, hogy azt reggelizel amit akarsz (csak mar ne 10 oraizz!)
2015. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ultrahangot nem annyira fogja zavarni, ha gond van akkor ugy is gyomortukrozes lesz a kovetkezo vizsgalat, oda majd tok ures hassal kell menni.
2015. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a gondot. A lovardában is kimehetsz 10 percre, leülhetsz a padra fél 10-kor, és elfogyaszthatsz egy szendvicset vagy kettőt, nem?
2015. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, Te milyen vagy, mi laktat hosszan... De valószínűleg fehérjére és zsírra érdemes koncentrálni, az jó ebben. S gondolom, Neked is segít, ha sokat eszel.
2015. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
zabkása
2015. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!