Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pontosan mit takar a bögrés...

Pontosan mit takar a bögrés süti kifejezés?

Figyelt kérdés
a konyha világ nekem egy földönkívüli világ, bocsássátok meg tdatlanságom. oké, sütinek süti, a bögrés süti is, de bögrében csinálom meg, és ehetem/iihatom ha kész? vagy h van ez?
2015. júl. 30. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Hogy a receptura anyagainak a mertekegysege a bogre. Mindenbol bogrenyi kell bele.
2015. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Egyszerűen egy olyan süti, amit egy bögrében, általában mikróban kell elkészíteni. Viszonylag kicsi az adagja, de gyorsan megvan, kevés alapanyagból.
2015. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 E1D1E válasza:
87%
Az első választ tartom reálissabnak de a második is király lehet kb. anyira mint ez a cserepes kenyér: [link]
2015. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, én eddig készítettem több olyan bögrés sütit is, mint amit írtam. Viszont most, hogy írtátok, nekem is rémlik valami olyasmi, amibe mindenből egy bögre kellett.


Szóval nem egyértelmű, hogy a kérdező melyikre utal, de érdemes lehet mindkét féléből nézni egy-két receptet.

2015. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem súlyra mérik ki az összetevőket, hanem térfogatra, ami konyhában értelemszerűen pl. 1 bögrébe beleférő mennyiséget takar az ömlesztett összetevőket tekintve (cukor, liszt, gríz, tej, tejföl stb.).
2015. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a kenyér komoly volt :D am fignom sincs a bögrés sütikról ezért kérdeztem, de jó tudni h több jelentése is van :) köszönöm mindenkinek :))
2015. júl. 30. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Süti bögrében. Ennyi erővel az a baj örülök hogy tetszik a legjobban öltözött város további szép napot és kellemes napot és kellemes napot a lényeg hogy kellemes napot kívánok a Kellemes napot. Nap
2015. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!