Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért mindig este leszek éhes?

Miért mindig este leszek éhes?

Figyelt kérdés
pl. ilyenkor most is rengeteget ettem de napközbe pedig nem vagyok éhes. ilyenkor meg rámtör az éhség és 2 hűtőt is feltudnák falni
2015. aug. 4. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a meleg miatt van.napközben nem eszel a meleg miatt ( még az életenergiát is elszívja),este/éjjel meg már egész jó a levegő és mivel napközben nem ettél,éjszakára beindulsz.normális nyáron.semmi extra.
2015. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egész nap nem eszel, vagy allig, akkor nem csoda ha este rádtör az éhség, persze lehet valamilyen pótcselekvés is, ha nem tudod abbahagyni.
2015. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mindig esti evő voltam. Bár én napközben is ettem :)

Manapság az ebéd a főétkezésem, de ha mégsem eszem, mert nem vagyok éhes, akkor este szinte lehetetlen jóllaknom és az nem jó... Muszáj napközben is enni, ha ilyen az ember (mert van, aki csak este eszik és elvan vele). Nem meglepő, hogy túlságosan éhes leszel, ha nem ettél egész nap...

2015. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!