Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi tejterméket és kenyérfé...

Mennyi tejterméket és kenyérfélét esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Mennyi fogy nálatok a családban?
2015. aug. 7. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem eszem kenyeret, apám is inkább barnát, de ritkán. Bár kiflit szokott sőt ma fornettis terméket is evett. Tejterméket szoktunk pl. most is jégkrémet eszek (fél kézzel gépelek) :D, tejfölt, túrót szoktam enni. 22/f
2015. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4-en vagyunk. Általában 1 kg fehérkenyér, 1-2 liter tej, néha joghurt vagy egyéb tejtermék.
2015. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kenyér 0. Tej kb fel liter. Sajt vagy túró kb 10 dkg. Heti egyszer 25 dkg. Vaj kb csak sütéshez havi 100g. Kefir heti 2 kis pohár. Tejföl heti 1 kis pohár.
2015. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 kilós fehér kenyér 1 napra.


500G-os sajt 1 hétre.


Olvasztott sajt kb. 2 napra.


Eléggé fogy, de nincs mit tenni, ami finom az finom. :)

2015. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 2 dkg vajat, sok naponta 1-2 deka sajtot.

A párom pedig időnként pár deka sajtot. Nem hiszem, hogy napi 1 deka fölötti átlag jönne ki, a sajt nálunk drága cucc, ami hipphopp eltűnik, ha nem vigyázunk.


Terveim közt szerepel eme mennyiség csökkentése, főleg a nem házié.

2015. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Az első sor csak rám vonatkozott, bocs.
2015. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én általában naponta max. 1 zsemlét vagy 2 szelet kenyeret eszek (magvas vagy tk,ezeket szeretem).

Tejterméket viszont elég sokat eszem:több szelet sajt/pohár tej/pohár joghurt/néha túró vagy puding desszertek.

2015. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!