Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miskolcon van olyan bolt ahol...

Miskolcon van olyan bolt ahol lehet magyarországon nem forgalmazott energiaitalokat, édességeket kapni?

Figyelt kérdés
Pl.: Kávés monster meg ilyenek....

2015. aug. 14. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A The British Store webshop és a The Candy Store webshopból tudsz venni.
2015. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
ezámakérdés
2015. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendelni nem akarok netről ... ezért kérdeztem
2015. aug. 14. 13:36
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kérdésed önmagában megadja a választ. Akkor most csempészett, feketén árult dolgot akarsz hivatalos helyről venni? Jól értem?
2015. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy Magyarországon nem kapható nagyobb boltokban (pl.auchan,tesco stb.) Hanem külföldről importált dolgok.... persze boltba és legálisan megvásárolva olyan boltra gondoltam mint amit az első válaszóló írt csak miskolcon
2015. aug. 14. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem vitatkozni akarok, de ha tesco, auchan, lidl, stb., hisz az is magyarországon kapható! Neem?
2015. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Külföldről importálnak dolgokat. Ezek a dolgok amikre én gondolok azok is ilyenek(külföldről behozott).Csak ugye nagyoobb áruházak csak "átlagos termékeket" hozatnakbe.

Én meg olyan termékekre gondoltam amiket ők nem importálnak viszont 1-2 kisebb kereskedés szokott .(ezért különlegesnek számít mivel máshonnan nem lehet beszerezni)

A kérdésem pedig arra irányúlt hogy van-e ilyen bolt miskolcon ahova hoznak "ritkább" cuccokat külföldről.

PL.Zöld monstert lehet kapni az áruházakban de lilát csak valamelyik ilyen boltban és én ilyen boltot keresek. (Remélem így érted)

Ment a zöldkéz mindenkinek!

2015. aug. 14. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán azért nem forgalmazzák itt, mert nem felel meg a jogszabályoknak. A rockstar pl nyugatiba meg stb is több koffeint tartalmaz és ráraktak egy cimkét, de ha leszeded akk meglátod, h nem igazán felel meg az itt kapható 32 38 mg/ 100 ml-s energiaitaloknak.
2015. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit nem lehet megérteni ezen a kérdésen... Én egyébként csak az első válaszoló által is említett British Store-t ismerem, de az Budapesten és Győrben van. Rengeteg jó külföldi cuccuk van. Csak rohadt drága :D
2015. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen van a plázába a legfelső emeleten ha valakit érdekelne :DD
2015. szept. 30. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!