Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek iskolába enni a...

Mit vigyek iskolába enni a szendvics helyett?

Figyelt kérdés
A nyáron odafigyeltem, hogy mit eszek. Kerültem az édességet, a nassolni valókat és a kenyeret. Fogytam is 8 kilót. Az a kérdésem, hogy ugye jön az iskola jövőhéttől és eddig mindig szendvicset vittem és ez helyett kéne valami ami egészségesebb és nem hízok tőle.

2015. aug. 24. 22:48
 1/8 anonim válasza:
68%
alma,körte hát na gyümölcsök
2015. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Saláta,gyümölcs.
2015. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
osztálytársam anno vitt rizsát dobozban, meg joghurtot
2015. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlgondolni. Én is meg tudtam oldani, hogy uzsonnás dobozban vigyek csirkemellet, rizst, burgonyát, tonhalat, stb. Igaz, hogy hidegen nem a legjobb, de ez is egyfajta megoldás.
2015. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy tudsz-e főzni?

Egyébként pedig ugyanazt, amit a nyáron ettél! :)

Nyilván azokat, amelyek bírják hűtés nélkül, és hidegen is ehetőek. Én ezeket vinném:

- saláták, pl. tonhalas, tojásos, tészta, csirke, joghurtos öntettel

- a szendvicsnek is van diétás változata, péksütemények széles választéka található meg teljes kiőrlésű és egyéb verziók

- fasírt

- gyümölcsök, akár natúr joghurttal, kefírrel

- sült húsok többsége is ehető hidegen

- tejberizs

- krémlevesek

- főzelékek

stb.

2015. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg kerülni a kenyeret. Semmi extra. Nem tudom, hogy milyen volt a diétád, ezért nem akarlak összezavarni, de a kenyeret továbbra is kerüld.
2015. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Zöldalma, őszibarack, diákcsemege, paradicsom, uborka, abonett, diabetikus étcsoki, cukormentes müzliszelet.
2015. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Továbbra is kerülni akarom a kenyeret, ezért kell a szendvics helyett valami más. :)
2015. aug. 26. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!