Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi van az 50%-os SPAR narancsl...

Mi van az 50%-os SPAR narancslével?

Figyelt kérdés
Mindig ilyet veszünk, de az utóbbi 1 hónapban már vagy 5 dobozban csak áttetsző, ízetlen világossárga lötty volt. marhára dühít. ha visszavinném, szerintem azt mondanák, hogy én vizeztem fel.
2010. márc. 11. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vidd vissza, nem gyanúsíthatnak meg, ezzel gyakorlatilag meghazudtolnának és akár feljelenthetnéd őket becsületsértésért. Ennyire messzire azért egyetlen bolt sem merészkedik.

Az ilyen minőségi reklamációt kötelesek elfogadni - persze, csak ha megvan a blokkod - és vagy a pénzt visszafizetni vagy hozzájárulni az összeg levásárlásához. Ha nem hajlandóak illendően kezelni a panaszodat, be kell írni a vásárlók könyvébe, minden üzletben kell lennie és kérésre kötelesek átadni. Ne feledd, hogy az egyik példányt aláírva át kell adniuk neked! Ha a panaszodra nem érkezik írásban max. 30 napon belül válasz, vagy a válaszuk a számodra nem kielégítő, a fogyasztóvédőkhöz továbbíthatod az ügyet, majd ők jól megbüntetik az üzletet.

Mi már jónéhányszor rendeztünk úgy reklamációt, hogy először elutasították, erre kértük a vásárlók könyvét, na, azonnal elismerték az igazunkat.

2010. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!