Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen fehérje port ajánlotok...

Milyen fehérje port ajánlotok testépítéshez vagy bármi féle ilyesmit ami látványosan tömeget növel edzés mellett és nem kerül olyan hűde sokba?

Figyelt kérdés
Eddig edzettem súlyzókkal és gépekkel de csak szálkásodom és szeretnék valamiféle tömeget is szerezni emellé mert elég sovány alkat vagyok... A DM-ben láttam egy Sportness féle italport 350g Vaníliás és 2600Ft erre gondoltam. Mit javasoltok?
2015. szept. 1. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

DM-es izét felejtsd el! Másrészt a Sport, Testépítés kategóriába írj kérdést!

szakboltba bemész és elmondod az igényeidet, segítenek

Biotech, Scitech Nutrition, stb


amúgy tömegnöveléshez kevés lesz a fehérje, szénhidrát is kellene

2015. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szálkásítás és a tömegnövelés is igényli a megfelelő fehérjebevitelt. A kalóriamennyiségben van különbség... Nem lesz tömegnövelés, ha túl keveset eszel.


Fehérjepor nem kell, ha rendesen eszel. Kényelmes lehet, főleg olyannak, akinek sok kell a fejlődéshez, de nem muszáj.

2015. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!