Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Buger king vagy McDonalds?

Buger king vagy McDonalds?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem az egészség szentéje egyik sem,de melyiket választanátok,melyiket szeretitek jobban?

Én a BK-t favorizálom jobban,mert nem annyi,hogy 1 negyed centi vastag hús 3 szelet uborka 2 pötty ketchup,hanem azért pakolnak bele rendesen és sokszor olcsóbb is.


2015. szept. 18. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mind2! :)
2015. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Én mindkettőt szeretem, nem tudok választani.

Meki: krumpli, BigMac, sajtburger

BK: Whopper (kedvenceim: hot chili, western), chili cheese nuggets, Extra Long Chili Cheese, Deluxe Chicken


Amúgy nem olyan egészségtelen, mint amilyennek sokan gondolják. :) Én 15 éve fogyasztom rendszeresen (heti 1-2 alkalom) és nincs semmi bajom, mert mellette sportolok és a hét többi napján rendes kaját eszek.

2015. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
BK de nálam a kedvenc a KFC
2015. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én a BK-t, mert jobb a füszerezésük. A Mc-ben vannak néha az akciós dolgok, mint a rösztiburger meg hasonlók, na azok közül szoktam venni, de az alap burgerek meg bigmac sokkal ízetlenebbek mint a Whopper meg a bk-alap szendvicsei.
2015. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

KFC:


Kentucky fried chicken - Kentucky Scheiß ficken.:D

2015. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is a KFC-ben a Grander ízlik a legjobban, abban tényleg van cucc.

A Mekiben a sajtos mcroyalt szeretem, a krumplijuk pedig a KFC-snél is finomabb. A többség hambijukat annyira nem szeretem, pl. most is a kuponjaik nagy részén Big Mac van... akkor már inkább eszem mást. A majonézes öntetek nem a kedvenceim, a sertéshúsosak sem.

A BK-ban finom a hús és általában jobb a fűszerezés.

2015. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Kettő közül inkább Meki, amúgy KFC:)
2015. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyik sem, mert egészségtelen szarok. Max mc krumpli.
2015. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően inkább a Mekit szeretem, viszont a Burger Kingben isteni a fagyi, emiatt leginkább oda járok, ha választani kell.
2015. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
KFC? Sajna nincs a közelben de kipróbálnám!
2015. szept. 18. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!