Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégiumi ebéd? Létezik ilyen?

Kollégiumi ebéd? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Valami olyan kellene ami kijön kb 3-400 ft-ból,nem rohadt egészségtelen,nem kell főzni.

Mikró van,tűzhely is igazából de nincs hozzá semmilyen fazék,tepsi,stb

Vagy ha már eléggé egészségtelen akkor legalább az íze ne olyan legyen mint egy konzerves kajáé.


2015. szept. 22. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha se főzni nem akarsz, se konzervet, akkor maradnak a szendvicsek kb.
2015. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
huu ez sok kritérium, ilyen gyakorlatilag nem létezik. maximum barna rizst főzz meg mikróban, hozzá valami üveges mártást, vagy szintén mikróban főzz tésztát, és ehhez az üveges szósz, pici sajt. Vagy esetleg nézz szét a környékeden, nálunk van olyan kajálda, ami hat után fél áron adja a maradék ételeket, abból vásárolj be és azt melegítsd meg.
2015. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tűzhely, szerezz be egy kisméretű lábost, és máris rengeteg lehetőséget lesz.
2015. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél fagyasztott pizzát, berakod a sütőbe vagy a mikróba és kész.
2015. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én a bögrés leveseket (Maggi, Knorr) szerettem, lehet finomakat, nem műanyag ízűt kifogni, vagy ott vannak a Vifon levesek, mondjuk azzal nem laksz jól, de pl. vehetsz virslit, főzőkolbászt, azt mikróban meg lehet sütni vagy főzni, ha vízben teszed be.

nem szükséges mirelit pizzát enned, vannak készen kapható pizzalapok, azokat azzal pakolod meg, amivel csak akarod, és bedobod a mikróba, máris ehető. én legolcsóbb megoldásként párizsit és kechupot tettem rá, egy kis reszelt sajttal a tetején.

2015. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Saláta: Zöld saláta, zöldségek.

Tényleg szerezz be valami edényt.

Virsli.

Tojásrántotta.

Zöldséges rizs.

2015. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó, azok a drága jó Vifon levesek.... :')
2015. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösz mindenki
2015. szept. 22. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy fej (500g) brokkolit szoktam megfőzni, egy pici sóval esetleg 1 leveskockát dobok mellé, nagyon finom, van hogy csinálok hozzá barnarizst. Ezek mikróban elkészíthető dolgok! Bár én már ink. konyhát használok, elkérem a kulcsot.


brokkoli: 340,- (1 fej)

barnarizs: 449,- (1 kg) - ami nekem több mint 2 hónapig kitart, szval jó befektetés, és jobb mint a fehér társa [nem nagyon sok fokkal, de jobb]


Téves: h sokáig kell főzni, mielőtt elindulok suliba beáztatom vízbe 8-9 óra alatt amíg ott sínylődöm úgy is megszívja magát és megpuhul [plusz, javamra válik h nem kis mennyiség keményítő kioldódik belőle, így pár kcal lejön], aztán v. be a mikróba, vagy - az én esetemben felteszem főni.


:) :) :) - én vettem magamnak egy kis lábast, meg 1 fakanalat, meg van 1 konyharuhám :) :) :)


A rízst sokmindennel feldobhatod, fagyasztott zöldségek stb. 1 zacskó olyan 100-150,- nagyon elvadultak [márkásak] 300 Ft-ba kerülnek! És megfő a rizzsel. és az is itart, mert nem az egészet eszed meg egyszerre ugye, de mégis más...


..vagy a gyors zacskós rizsek - bár én nem preferálom öket


17/lány/közgazdaság/kiiratkozott a menzáról egy hónapja


(szerintem nem kell megindokolnom, hogy miért)

2015. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!