Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A McDonald's minden hónapban...

A McDonald's minden hónapban ad ki új kuponokat vagy csak időszakosan?

Figyelt kérdés
most volt láttam szeptemberi az oldalon fenn, de sajnos csak most októberben tudok eljutni ezért érdekelne hogy ezeket havonta meg szokták újítani vagy van egy ilyen alkalom és utána hónapokig nincs?
2015. okt. 2. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jo kerdes, engem is erdekel. Amugy szerintem kb 1,5 honapos lefedesekkel egesz evben vannak akcioik, maximum valtozik, hogy mikor milyeneket nyomtatnak.
2015. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Rá van írva a kuponra meddig lehet beváltani. Jesszusom ennyire nem figyelnek az emberek semmire ? -.-
2015. okt. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, te nem figyelsz. Nem azt kérdezte a Kérdező, hogy a szeptemberi meddig jó, hanem hogy októberben is fognak-e kuponokat kiadni...


Kérdező: szerintem állandóan van valami akció. Nálunk legalábbis folyton van a postaládában McDonald's kupon.

2015. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ad ki minden honapban. Es a szeptemberi,illetve adott havi jo szokott lenni meg par napig kovetkezo honapban is. Igy el tudna menni oktoberben,ha ma megy.ezert irta szerintem.kettes.
2015. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyilván megnéztem hogy meddig jó, elsejéig volt, de én 19.én megyek, azért is kérdeztem de köszönöm a válaszokat, csakhogy addig érdemes-e felnézni az oldalukra többször hátha kerül ki októberi
2015. okt. 3. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem minden hónapban adnak ki. Úgy kb 3-6 havonta vannak új kuponok. Szerintem a következő majd decemberben fog jönni.
2015. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!