Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Tibi csoki mennyire ízlik?

A Tibi csoki mennyire ízlik?

Figyelt kérdés
Igazából nekem az egyetlen tejcsoki mely nem ízlik a piacon. Te is így vagy vele?
2015. okt. 3. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Én az ét csokit szoktam venni belőle az elmegy. :D De a többi közül tényleg a legkevésbé megfelelő számomra is. :D Milka for ever. :D De inkább az ét csoki. :D
2015. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én legjobban a noname csokikat szeretem a Lidlbe meg kínaiba :D
2015. okt. 3. 19:27
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mikor még ettem csokit, elment. Ma már nem tudnám megenni. Mondjuk semelyiket:)
2015. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

amikor csokimániám volt, akkor se kellett nagyon.

De milka sem, undorítóan édes.


talán boci. meg merci, de ugye az más kategória

2015. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Étcsokija finom. Meg az epres, ananászos töltött étcsokit is szeretem.

Mondjuk én eleve az étcsokikat szeretem. Szóval nekem egy Milka pl. iszonyatosan émelygős.

2015. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a Tibi csoki ehetetlen, sosem ízlett. Egyszerűen kritikán aluli.
2015. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó, az egyik legjobb, csak éppen sose veszek belőle tejcsokit.


Ha tejcsokit akarok enni, milkát veszek, de az ritka, mert alapvetően nem szeretem a tejcsokit.


A tibinek viszont van egy kiváló étcsokija, rá van írva egy karikába egy "60"-as, 60% kakaótartalmú.

Az egyik legjobb étcsoki, (bár ez szubjektív) ár/érték arányban viszont mindenképpen az egyik legjobb, ez viszont tény.

2015. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy a többi csokihoz képest érezhetően gyengébb ! A Bonbonetti gyártja, aminek a kakaóporát útálom. Az egyetlen kakaópor amit útálok.
2015. okt. 3. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Én igazából akkor találkoztam először vele, mikor Hajós Andrással kezdték reklámozni. Na már ott elvágta magát, nem szeretem azt az embert. De mondom, jaj de jó, magyar csoki, hát kóstoljuk meg...hát az íze se nyerte el a tetszésemet. Azóta szerintem nem is ettem. Ez mikor lehetett...5-6 éve talán?


Milka pártján állok én is :) Ha étcsokit szeretnék, akkor meg eurós boltban vásárolok Lindt csokit.

2015. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

A bonbonettitől nem csak az xar.

Az ilyen grandoletti félék elmennek, de a többi dolog...talán még dunkavaics, meg franciadrazés, ha az csinálja. meg cheryy queen?

mondjuk annio ingyen ehettem a gyárban diákmunkán édességet, de nem kellett mégse...

2015. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!