Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg a csirkemel...

Hogy csináljam meg a csirkemellett szaftosan?

Figyelt kérdés
Van itthon csirkemell, anya vett, hogy csináljam meg gyros porral, de én azt nem szeretem, inkább vmi mást csinálnék. Hogy tudom megcsinálni úgy, hogy szaftos legyen inkább az egész és mondjuk rizzsel tudnám enni (borsó+rizs). Tejföl, tej, hagyma, fűszerek vannak itthon, de nem tudom hogy kellene megcsinálni
2015. okt. 25. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

- Vágd csíkokra, mint a szalma-krumplit. Forgasd meg lisztben, és hirtelen süsd meg olajban, majd szedd ki.

- 2 ek tejfölbe fél ek. lisztet símára kavarsz, (ha kell pici tejjel/vízzel!! hígítol rajta) sót-őrölt borsot bele és ezt az egészet egy kevéske olvasztott vajra/olajra öntöd.

Legyen a kezed ügyében egy kis víz, mert ahogy kezded összekavarni, még sűrűsödik, persze a vízzel felöntve még gyarapodik is. Majd a megsütött husit belerakod, és egy kicsit összeforralod.

- Köretként tökéletes a főtt rizs, ha még zöldborsó is kerül bele, mennyei kaja!

Én ma ezt csináltam sertés-májból. Csirke májjal is jó.

2015. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

1-es vagyok!

Ha fokhagymát nem akarsz, akkor rakj a tejfölbe reszelt sajtot, akkor sajtmártásod lesz!!!

2015. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!