Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szójafehérjét ha vízbe teszem...

Szójafehérjét ha vízbe teszem mivel tudom ízesíteni? Nagyon nem ízlik, és valami módszer jó lenne hogy ne érezzem az ízét annyira.

Figyelt kérdés
Ha tejbe teszem kakaóval elmegy. Esetleg ha gyümölcslébe rakom? Vagy ha a vízbe teszek narancsot, citromot, azoknak a levét? Lesz tőle valami baja?

2015. okt. 27. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem találod majd hasznosnak (engem nem érdekel ;) ) de a legjobb megoldás az lenne, ha egyáltalán nem ennél ilyen szemetet.
2015. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Nem szeretek ételre hasonlító dolgokat kidobni, de ha rossz, ilyen-olyan szempontból...


Amúgy én palacsintának próbálnám megsütni, ha mindenképpen meg akarnám enni. Ha a tojás sem nyomja el az ízét, akkor kakaóznám, az elég hatékony szokott lenni.

A gyümölcsös megoldásnak nem adok nagy esélyt, nem szokta elnyomni a nem kedves ízeket (nem nagy gyakorlatom van ilyesmiben, de egyszer zaboztam gyümölcsturmixot. nagyon keveset bírt el s annyira nem is utálom a zab ízét).

2015. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ahh rossz kategória :( miért van az hogy ha valaki nem ért ezekhez, nem jártas ilyen téren, akkor kapásból el kell itélni? komolyan mondom mint az ősemberek... ha valamit nem ismersz el kell kerülni? akkor is ha nagyban megkönnyítené az életed?
2015. okt. 27. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy másnak ez megkönnyítené az életét? Más kategóriában is ugyanezt a választ adnám. Gondolom az számodra elképzelhetetlen, hogy valaki azért van rossz véleménnyel valamiről, mert ismeri, ugye?
2015. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
onnan, hogy egyszerűbbé teszi a táplálkozást. na de barátom, ha annyira ismered, adj nekem egy indokot, hogy miért dobjam ki, és többé ne használjam.
2015. okt. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!