Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni majdnem...

Mit lehet kezdeni majdnem érett szölöböl?

Figyelt kérdés
Nem volt a szölö megmetszve és sok van rajta, ezért nem érett meg teljesen. Eredetileg sötétkék színü ha érett. Most meg világos lila színü. Van benne édes szem is meg van benne savanykás is. Sajnálom kidobni mert elég sok van. Én a cefrére gondoltam de azt meg legjobb érett gyümölcsböl készíteni. Tanácstalan vagyok.
2015. nov. 10. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen fajta szőlő, ami még novemberben sem érett be? :D Am edd meg. :D
2015. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rakd üvegbe télire befőttnek, cukorral, egy kis szalicil (nátrium-benzonát), kidunsztolva, mint bármelyik másik gyümölcsöt.

Jó lesz az télen akár "vegyes gyümölcsként", vagy gyümölcs-levesként felhasználni...

2015. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Máskor ilyenkor már beérik de most vagy az idöjárás vagy a metszés miatt nem tudott beérni. Lehet az lesz hogy befözzük.
2015. nov. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!