Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az ehető gyémánt (por) ára?

Mi az ehető gyémánt (por) ára?

Figyelt kérdés
Úgy értem grammonként, mert kellene egy projektemhez. Ha valaki tudja kérem írja meg. Sokat kerestem ezt az interneten, de csak kenőcsöket és csillámporokat 200 ft körüli áron.

2015. nov. 26. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
60000Ft egy gramm ehető arany. Gyémánt nem tudom, hogy mennyi lehet. Megér ez ennyit? Egyáltalán létezik ehető gyémánt? Szerintem keress egy másik megoldást.
2015. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem van és szeretném tudni az árát, és tudom, hogy 60000 be kerül az ehető aranypor!
2015. dec. 3. 08:53
 3/4 anonim válasza:

Az arany nem túl kemény, sőt. Hengerelhető, nyújtható (ugyanez a gyémántről nem mondható el).

A gyémámt a legkeményebb anyag. Nem tudná a szervezet megemészteni. Nagyon magas hőmérséklet (és kis nyomás) kell hozzá, hogy felbontsák az gyémántrácsot.

Tehát számold ki, hogy felszereléssel együtt az űrbe kell jutatni ahol 0 a g erő, nincs légkör.

Máris egy kisebb mennyiség esetén minimum 1 millió dollár, ha létezik. +a gyémánt ára.

De az már nem is gyémánt...

Mi a franchoz kell neked "ehető" gyémánt?

2015. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért kell, mert az ehető arany már nem elég drága és menő. Valami mást kell kitalálni. Hiszen a világon már minden rendben, sehol nem éhezik senki, már csak az maradt hátra az emberiségnek, hogy ritka nemesfémeket és drágaköveket együnk és szarjunk ki elégedetten: én ezt is megtehetem^^
2018. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!