Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 2015-ös Vörösmarty téri...

2015-ös Vörösmarty téri vásárban milyen árban vannak az italok?

Figyelt kérdés
Nézegettem már sok kérdést itt gyakszin azonban mindenhol csak 2-3 évvel ezelőtti árakat találtam, és gondolom azóta drágultak. Főleg a forrócsoki ára érdekelne, és ha esetleg még valaki le tudná írni ezen kívül milyen italok/mennyiért kaphatóak, nagyon hálás lennék! :)

2015. nov. 28. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Forralt bort ittam, abból egy pohár egy ezres volt. Amúgy meglepődtem az árakon. Jó pár évvel ezelőtt voltam, és akkor a talponállókban az étel meglehetősen olcsó volt, most meg egy szelet hús köret nélkül 2600 Ft. Annyiért már étterembe is be tudok ülni, és akkor nem fagyoskodva eszem.
2015. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, azt olvastam hogy durva árak vannak, én még nem voltam ha minden igaz idén végre eljutok, így már tudom mire számítsak köszönöm !
2015. nov. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!