Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet különleges forrócsok...

Hol lehet különleges forrócsokit inni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, mint amit pl. A vásárban lehet venni, hogy műanyagpohárban semmi nélkül, esetleg egy kis habbal kapod, hanem... Hát elsösorban amit több ízbe lehet kapni, meg van rajta pehelycukor, kis süti, sok hab, fahéj, szóval minden földi jó :D a páromat szeretném meglepni vele, aztán nem akarok beégni, ha elviszem egy ratyi kis helyre... Gondolom, biztos van ilyen kavezo vagy vmi Debrecenben... :D
2015. dec. 1. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A Nagytemplom főterén ha szemben állsz a templommal, jobb oldalon van egy Mozart csokizó (legalábbis 10 éve még megvolt). Na, ott... isteni, és csokiszökőkút is van benne :)
2015. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hazudok, nem 10, kb. 3-4 éve voltunk, bár be nem mentünk végül.
2015. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy offolok,de ez engem is érdekelne :D amúgy az új víztoronyban a nagyerdőn finom a narancsos forrócsoki,bár nincs rajta süti meg ilyenek,de finom és hangulatos kis hely :D
2015. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom hogy aktuális-e meg de a foteren van egy kavezo a Volt Egyszer es ott lehet kapni forrócsokit kávét meg sutiket is. A forrocsoki 690ftba kerül es en nagyon szeretem finom
2018. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!