Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 15 évesen ihatok már hétköznap...

15 évesen ihatok már hétköznap kávét?

Figyelt kérdés
Minden reggel másfél decit egy kis tejjel, cukorral. Nem korai?
2010. márc. 22. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
késhet tőle a menszeszed
2010. márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
Ihatsz, de ez csak egy felesleges szokássá alakul, később már rendes igazi kávét fogsz inni valószínűleg. Szerintem felesleges. Miért nem hörpintesz egy kis meleg teát aztán kész?!
2010. márc. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is korainak tartom még egy kicsit mível a szervezeted még fejlődésben van!Javaslom,hogy próbáld ki inkább a pótkávé keveréket a tej és a méz az jó,hogy úgy iszod!Nem kell leszoknod róla,csak helyettesítsd mással!De mi az oka annak,hogy iylen fiatalon serkentőt használsz??:DHa esetleg fáradékony vagy inkább valami vitamint kezdj el szedni!

Minden jót neked!

2010. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De, korai. Én 24 éves vagyok, és nem iszom mindennap kávét, max hetente kétszer, nehogy hozzászokjak.
2010. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, 1-2 éve kávézok, de nem rendszeres, attól függ, hogy hogy sikerült kipihenni magam, vagy ha hosszú napom lesz és érzem hogy szükségem lenne egy kávéra, akkor bedobok egyet reggel... Van hogy egy héten minden nap iszok, de van hogy hónapokig egyáltalán nem. Szerintem nem kéne mindennap kávéznod, de nem hinném, hogy nagyon káros.
2010. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem napi 1 belefér, de át ne ess a ló túloldalára! Én is 15 évesen kezdtem, 16 évesen napi 8-at ittam, már remegett a kezem, meg ki akart szakadni a szívem néha. Hál' istennek már napokat is kibírok nélküle... De vigyázz, ugyanúgy függőséget okoz,mint a cigi,alkohol stb...
2010. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! igyál Ricorét, az nagyon kellemes ízű olyan "illúzió"kávé.
2010. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jól esik hát idd de túlzásba ne vidd! :D
2011. okt. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!