Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik kávét fogyasszátok...

Melyik kávét fogyasszátok szívesebben a főzöttet vagy a kikavarósat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Instant vagy sima? Mindkettőből vannak jók és rosszak is, ugyanannyi pénzért jobb őrölt/szemes kávét kapsz, mint instantot, ahogy a legjobb kávék is szemesek, viszont az instant nagyon kényelmes. Én mindkettőt szívesen iszom.
2015. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régebben főztem ,ma már csak kavarom! :)
2015. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
En csakis fözöm,a kikavarostol szorulasom lessz :)
2015. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a frissen őröltet az itthoni gépünkből :)
2015. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mindegy, csak az íze megfeleljen nekem, ne legyen túl keserű s legyen hozzá tejpótlék, ami kicsit sem tej s nem ipari cucc (ez nem itthon sosem jön össze, ezért másutt nem szeretek kávét inni. itthon zsírtejjel, néha kókusztejjel vagy máktejjel, olykor vajjal iszom a kávét. édesítés már nem kell, de üresen nem tudom meginni).

Én kizárólag instantot használok, kényelmes, nekem megfelel, teljesen felesleges lenne megtanulnom kávét főzni meg venni egy plusz kütyüt.

Nem vagyok kávéínyenc, inkább a teáimat válogatom meg (bár még abból is tartok filterest, reggeli gyors meleg valami céljára).

2015. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kávét iszok. Pont. Nálam ebbe már az instant sem fér bele, túl sznob vagyok. :D Sőt, a minőségi (és ezzel együtt sajnos drága), szemes kávéból szeretem legjobban, de hétköznap kénytelen vagyok beérni az olcsóbb változattal. :(

Udvariasságból persze megiszok kb bármit, ha valaki megkínál nem kezdem el kritizálni, de a preferencia megvan. :D

2015. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fözött finomabb, de van otthon instant is, ha lusta vagyok fözni vagy gyengébbet szeretnék inni.
2015. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kikavarós? Ha a török, akkor mindenképp a főzött kávét. Ha az instant, akkor szituáció függő. (ha egyedül vagyok itthon és kávéznék, akkor nem fogok lefőzni magamnak 4 adag kávét, inkább isntantolok)
2015. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!