Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet bajunk ha 2-en egy...

Lehet bajunk ha 2-en egy egész zacskó habanero chilit megeszünk?

Figyelt kérdés
Culinarisba vettünk egy zacskó habanerot, és nem tudjuk, hogy megehetjük e egymás után őket, lesz e tőle bajunk? Bármi is,[ WC-n kívül :)] Zacskóra is "handle with care" van írva, szóval eléggé félünk. Eleinte egyet akartunk, mint a videókban stb., de ő most vetette fel, hogy mi lenne akkor ha megennénk egy nagyobb adagot, jobb esetben az egész zacskót?

2015. dec. 12. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajotok, max egy kis hasfájás, meg kaksizásnál csípni fogja a popótokat. De a habanero nem is annyira vészes szerintem :)
2015. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő annyi még, hogy nem a sima növény, hanem a szárított (kemény fajta, keménysége tehát túl kemény). Akkor se?:D
2015. dec. 12. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Jajj ne röhögtess már, habaneroból egy paprikát nem fogtok tudni ketten megenni! Ne röhögtess légyszíves.


A handle with care azért is van ráírva, mert vigyázni kell, hogy ne nyúlj utána szembe, férfiaknál pisilés előtt moss kezet habanero evés után, különben igen fájdalmas következményei lesznek.

2015. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vészes, bár én nagyon szeretem a chili paprikákat :D

hát próbáljátok ki, ha az elsőnél úgy érzitek, hogy durva, akkor ne egyétek meg az egész zacsit

2015. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Először Naga jolokia-t akartunk, de az elfogyott :S
2015. dec. 12. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami nyomorék youtube videóra készültök?
2015. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

A kezed durvan csipni fog, nem eleg ra egy kezmosas, de 10 sem. Pisilni utana par napig kesztyuben/bottal erdemes.


Ha valoban ragaszkodtok a teljes csomaghoz, akkor a sokk miatt legzesleallas elofordulhat. Lehetoleg legyen veletek olyan, aki ki tudja hivni a mentoket.


Sok sikert, jo szorakozast, video legyen! :)

2015. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
P#ncik vagytok Ti ahhoz.
2015. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsit:D Csináltunk vidit, bf-nek (sony aqua m4-e van azzal), de valamiért hangja van csak, képe nincs, pedig amikor vettük akkor nem takarta el semmi, és igen előlapival vettük a videót, szóval tuti nem volt előtte semmi. :/ Nem tudja esetleg, valaki, h miért lehet ez, és esetleg meglehet e csinálni ezt valahogy? Egy-egy darab után többel nem próbálkoztunk:D
2015. dec. 12. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először kóstoltam habanerót, akkor pár kis falatnál többet nem bírtam enni belőle egyszerre. Most már egy fél habanero simán elfogy egy étkezés (ebéd vagy vacsora) közben, és meg sem izzaszt különösebben. Ha zsírosabb ételhez eszem, ami tapasztalataim szerint jobban semlegesíti a kapszaicint, akkor akár egy egész is. Ennél többet viszom nem szoktam én sem enni egyszerre. Elvégre nem azért fogyasztom, hogy aztán mások előtt felvágjak vele, hanem mert jólesik.
2017. jún. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!