Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Lidl-ből Ernesto multifunkci...

A Lidl-ből Ernesto multifunkciós konyhai reszelője van valakinek? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Most szombaton lesz 2222,-Ft. Érdemes megvenni? Van hasonló itthon de azok fonnyadt műanyagból vannak, nyeklik az egész, a pengék elgörbülnek...stb. Viszont a Lidl-ben egész jó holmik szoktak lenni, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezzel a reszelővel.

A válaszokat előre köszönöm!



#Lidl #multifunkciós #konyhai reszelő
2016. jan. 14. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Nekem van egy korábbi akcióból, rendszeres használatban van, abszolút TOP minőség! Bátran ajánlom!
2016. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Megbíztam Benned, igazad volt, tényleg jó masszív anyagból van és könnyen lehet használni. :)

2016. jan. 16. 14:15
 3/3 anonim válasza:
Bocsánat, hogy nem válaszolóként írok, de ma vettünk egy ilyet és a csúszkáját nem értjük. Nincs megvezetve ? Lecsúszhat a késeket tartóról ? A dobozon látható kép szerint tettem fel és nem látszik semmi megvezetés ? Tudnátok segíteni? Előre is megköszönöm.
2017. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!