Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az az alkohol memnyiséh...

Mi az az alkohol memnyiséh amit már kimutat a szonda? Pl:. Egy üveg sör vagy egy pohár bor?! Úgy tudom h kb 8 òra kell h az akohol kitisztuljon a szervezetünkbôl

Figyelt kérdés
Nyilvàn ez függ az ital fajtàjàtòl. Melyik italnak mennyi idô kell?

2016. jan. 30. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Zéró tolerancia van, nem érdemes ezzel szarozni..

Ha vezetsz, akkor semmit ne igyál, még csak egy sört se, hiába több óra múlva indulsz.

Amúgy igen, már 1 sört is kimutat.

2016. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Vannak online kalkulátorok, keress rá.
2016. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mérési hibahatár, TALÁN 0.1 ezreléknél, vagy mégkisebb, de egy POHÁR SÖR is TÖBB alkoholt tartalmaz.

Nem tudsz olyan keveset inni, hogy biztosan beleess!

TÁJÉKOZTATÓ jelleggel: [link]

[link]

2016. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az alkoholos csokik érdekelnének,konyakmeggy és társai.Azt is kimutatja?
2016. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
4: Simán. Azt már a régi kis csöves szondák is kimutatták. Cimborámnál egy Melba kocka után szineződött
2016. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi,röhejes hogy nem ehetek meg egy bonbont..:D
2016. jan. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. #1 nem vezetek,csak kivàncsisàgbòl kérdeztem :) Am ja, kimutatja a csokiban lévô alkoholt is. A munkahelyemen egyik kollégàmnàl a szaloncukornál jelzett be. Megnéztem a kalkulàtort is,nagyon érdekes.
2016. jan. 31. 10:42
 8/8 Phoney ***** válasza:
100%
A bonbont csak akkor méri, ha sokat eszel belőle, vagy ha még a szádban van az alkohol. Ha megeszel egyet és öblítesz, nem fogja mutatni. Ahogyan nem mutatja a kefirt, a kelt tésztát, tegnap bontott narancslevet és egyéb minimális alkoholtartalmú élelmiszereket sem.
2016. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!