Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen töltelékű torta lehetett?

Milyen töltelékű torta lehetett?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt Érden rendszeresen rendeltünk marcipánnal bevont tortát, de nem cukrászdából, hanem egy család csinálta otthon. A torta tölteléke vaníliakrémes, gyümölcsdarabos volt, de már nem tudom felidézni, viszont nagy kedvencünk volt. (A piskóta egyszerű fehér piskóta volt.)

Sajnos, ha jól tudom, tragikus (motor?)baleset következtében elhunyt a család egyik tagja, aminek következtében felhagytak a torták készítésével.

Ha valaki sejti, hogy miről beszélek, kérem, valami hasonló tortakrém receptet, vagy valamit küldjön. Nagyon szeretnénk felidézni azt az ízt..


Akárhogyan keresem, nem találok hasonló receptet...



2016. febr. 2. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Oroszkrém torta.
2016. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, valaki biztosan tud rá válaszolni. Rengeteg ilyesmi recept van a neten, da ha azt a bizonyos ízt keresed, jobban jársz, ha tőlük kapod meg.
2016. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tőlük már nem tudom megkérdezni :(
2016. febr. 2. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, biztosan nem oroszkrém. Nem mazsola vagy más aszalt gyümölcs volt benne, a krém is teljesen más állagú volt.
2016. febr. 2. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Esélyes a sima vajkrem - tejszínes tortakarikat nem igazán vonnak be marcipannal. A vajkrem alapja vaj -semmiképp sem margarin- porcukorral habositva, ebbe kerül az ízesítő anyag: vanília, alkohol, gyümölcsök, stb
2017. okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!