Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak ilyen...

Magyarországon vannak ilyen papír kávéspoharak?

Figyelt kérdés

[link]


Csomó amcsi filmbe látom, hogy ilyenből isszák a kávét, de Magyarországon még egy kávézóban se láttam.


2010. márc. 30. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy kell egyáltalán ezekből inni?:D
2010. márc. 30. 22:29
 2/10 anonim válasza:
100%
Mekibe is ilyesmibe adják a kávét, a tetején van egy kis nyílás, azon keresztül kell belőle inni.
2010. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Starbuck's ha jól tudom, egyedül Budapesten van. De amúgy gyorséttermekben pl. papír pohárba adják a kávét, ilyen tetővel. Kávézóban ne keress ilyet, hiszen ott azért adják rendes pohárban, csészében a kávét, mert ott iszod meg. A papírpoharas kávé, tetővel arra való, hogy menet közben, autóban idd meg. Azért van teteje, hogy ne lötyögjön ki, és ne hüljön ki olyan gyorsan.
2010. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, h van. A legtöbb helyen, ahol el lehet vinni. Olyan inni belőle mint a sörös dobozból kb.
2010. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Vidéken úgytűnik még nem jött divatba :D
2010. márc. 31. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:
gyorséttermek, benzinkutak, coffee shopok... mennyire vagy vidéki?:)
2010. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a vidék nálad azt jelenti, hogy nincsenek gyorséttermek, akkor ja. De mondom, meki, burger king, stb. helyeken ilyenbe adják. A burgerben akkor teszik rá a tetőt, ha el akarod vinni, ha jól emlékszem, de lehet, hogy mostmár amúgy is ráteszik.
2010. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mekibe is így adják :D

Starbuck's-ot még nem is láttam itthon :D Pedig Pesten lakok :D:D és imádom a kávét :D

2010. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés... Erre felénk se ilyenbe adják a kávét! Pedig nem nagy dolog.. Én alíg várom h ilyenből ihassak.. Dunán-túlon ez még nincs divatban..nem szeretnek újítani! :S
2012. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amerikai papír szatyor sincs...sőt kínai kaja doboza se olyan,mint amikor az amerikaiak elvitelre kérik a kaját.. Nekik kínai dobozba adják..itthon egy műanyag dobozba..
2012. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!