Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 14 évesen táplálékkiegészítő?

14 évesen táplálékkiegészítő?

Figyelt kérdés
50 KG vagyok, szeretnék kicsit nagyobb termetű lenni, ugye nem hájas, hanem izmos. Szeretnék tömegelni, viszont ahhoz rendes étkezés kéne, viszont a környékemen nincs semmilyen személyi edző, aki tudna tanácsot adni, vagy étrendet írni nekem, és a suli mellett időm sem lenne napi 6-7-szer étkezni, és ezért megfordult a fejemben, hogy táplálékkiegészítőkhöz folyamodnék. Tapasztalatok? Milyeneket ajánlotok?
2016. ápr. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a táplálékkiegészítőtől önmagában izmos leszel ugye?

Jaj Istenem, de buta vagy te...

2016. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az mellé kell még enni, csak legalább egy kicsit segítene.
2016. ápr. 2. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen edzel akkor természetesen a táplálék kiegészítő jöhet megfelelő étkezés mellett és ne feledd nem az számít hogy mennyit eszel hanem hogy miből eszel megfelelő mennyiségűt. Nem tudom mennyire vagy tisztában az alapokkal ezért olvasd el a sárga kapszulát(googlezz rá)

Én 16 évesen kezdtem a kondit most 21 leszek már és nem bántam meg hogy elkezdtem annak idején, most már nagyon szépen látszik az eredménye :) büszke is vagyok magamra.

Tehát én azt tanácsolom:

Amikor kezdtem a kondit rengeteget olvastam a testépítésről az étkezésről a pihenő idő fontosságáról és a táplálékkiegészítő a szteroidokról is olvastam elrettentés képen de sose használtam és nem is fogok. Tehát tedd ezt te is.

Rengeteg táplálék kiegészítő van és ezek között rengeteg olyan van ami felesleges, rossz vagy éppen a neve miatt olyan drága.

2016. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Nagyon sok helyen látom már, hogy ajánlják ezt a sárga kapszulát... Hát már utánanézek. :D
2016. ápr. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!