Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ez ellen?

Mayacska maja kérdése:

Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés
gyakran van legszomjam,panikbetegsegben szenvedek sajnos lassan 3 eve. Nem szoktam alkoholt inni de tegnap nagyon szomoru voltam es rengeteg vodkat megittam.. semmi bajom nem volt egesz nap, de most... nem tudok aludni es alig kapok levegot, gomboc a torkomban erzem a fulladast. utolso 3-4 honapba tunetmentes voltam de most ujra elojott, nagyon almos vagyok de nem tudom aludni,mert nem kapok levegot.mit tegyek?
2016. ápr. 26. 00:30
 1/2 szaszaa11 ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mi mást? Vagy igyál meg még 2-3 üveggel pár sanaxra, és soha többet nem lesz légszomjad. Ami ezt illeti: Inkább az utóbbit javaslom, ha már ennyire életképtelen vagy.
2016. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem nem a sürgősségin kötöttél ki.Máskor ne üsd ki magad vodkával, és ne akarj mindenképp aludni, ha nem tudsz. Nyiss ablakot és maradj lehetőleg friss levegő közelében.

Ha elmúlt a légszomj, kösd le magad valamivel, míg totál el nem álmosodsz.

Bízom benne, hogy már jobban vagy, és további jobbulást.

2016. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!