Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni egyszemélyes...

Hol lehet kapni egyszemélyes tortát (mini tortát) Budapesten?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 13:16
1 2 3
 1/21 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
49%
Mit értesz egyszemélyes alatt? Tudtommal a 4/5 szeletes a legkisebb és szerintem a legtöbb cukrászdában lehet ekkora méretet rendelni.
2016. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta, kisméretű torták szinte minden cukrászdában vannak.

Ha valóban egy személyre szeretnél sütit, akkor pedig vegyél a cukrászdában 1-2 szeletet valamilyen tortából, sütiből.

2016. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Többször is láttam embereknél kb. egy tenyérnyi méretű tortát, kb. ekkora nagyságút szeretnék.
2016. ápr. 28. 13:26
 4/21 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
100%
Az az, amit én írtam, 4 vagy 5 személyes tortaként keresd, vagy esetleg "a legkisebb méretű" tortaként. :D
2016. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Dnyepropetrovszk,nem voltam tisztában a méretekkel. :)
2016. ápr. 28. 13:35
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb cukrászdánál a kiindulási tortaszám 8. Kevés olyan hely van, ahol 4-5 szeletesek is kaphatóak.
2016. ápr. 28. 13:40
 7/21 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
100%
Ahol én dolgozok, ott lehet kapni, bár igaz, hogy nem túl gyakran rendelnek ekkora tortát. :)
2016. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És te hol dolgozol?

Tudnál esetleg pár tippet adni, hogy hol tudnék ilyet rendelni? Mondjuk az idő is szűk, holnap estére kellene...

Mindegy, mindig az utolsó pillanatban jutnak eszembe dolgok.

2016. ápr. 28. 13:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk ilyenek mini torták szoktak készen lenni. Rendelni sem kell.

Gondolom, akkor Budapesten is van, ott biztosan nagyobb a választék.

Ne a nagyon hagyományos cukrászdákban keresd, mert ott lehet, hogy meg van határozva, hogy csak x-y számú szeleteset csinálnak. De modernebb, kisebb helyeken biztosan vannak ilyen minitorták is.

2016. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
100%

Én hódmezővásárhelyi vagyok, szóval nem nagyon tudok neked segíteni. :D


De a cukrászdákban általában lapnak kenik ki a piskótát (a sütőlemez méretére) és ezután akkorára lehet vágni vagy kiszúrni, amekkorára szükség van. Szóval nem lenne nagy fáradság ekkora tortát gyártani, ugyanannyi vele a munka, mint egy más méretűvel. Csak éppen be kell szerezni hozzá megfelelő méretű tortakarikát, amivel ki lehet szúrni. :)

És ezért gondolom, hogy a legtöbb helyen lehet kapni ilyen mini zsúrtortát.

2016. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!