Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kiöntsem? Sajnos éjszakára...

Kiöntsem? Sajnos éjszakára kint felejtettem a zellerkrém levest,1 dl tejföl is volt benne.

Figyelt kérdés
Este 10-kor még meleg volt, és csak 6-kor ébredtem :(, ekkor került hűtőbe.
2010. ápr. 10. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt megromlott volna. Viszont ezek után ne tárold még napokig a hütőben.
2010. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lett.Én gyakran főzök este másnapra,nekem még semmi nem romlott meg.
2010. ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz, forrald át és kóstold meg. De biztosra veszem, hogy semmi baja nincs. Nálunk is előfordul - elég gyakran -, hogy késő este főzök meg másnapra és így éjszakára kint marad az étel.


Egyetlen egyszer, egy karalábéfőzelékem savanyodott meg, de az is nyáron.

2010. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy nincs baja, de mostmár ne tárold sokáig. Ha valaki hisztamin-érzékeny a családban, annak ne adj belőle, mert - bár baja nem lesz - de kirügyezhet tőle :D
2010. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azért forrald fel.
2010. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Tényleg nem romlott meg.
2010. ápr. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!