Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tennétek egy...

Lányok, mit tennétek egy lédús, kicsit már puha, de finommal?

Figyelt kérdés
Ok, szóval van egy avokádóm, és nem tudom mit csináljak vele, de ha egy kérdésben nincs szex, akkor a kutya sem válaszol rá.

2016. jún. 20. 19:36
 1/8 anonim válasza:
71%
Avokádó krém Állítólag finom :D
2016. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi megguglizom (ui: sajnos azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 18L, az az igazi felelet mágnes :D)
2016. jún. 20. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Avokádókrém. Alapjába ugye semmi íze nincsen. De befűszerezed és nagyon fini lesz
2016. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából a magja miatt vettem, de gondoltam nem dobom ki a maradékot sem. Egy barátnőm valami kencét csinált az arcára, de gondoltam nekem a borostán nem mutatna jól a zöld trutyi, elég troll vagyok anélkül is :P
2016. jún. 20. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Avokádó sali (avokádó, uborka, paradicsom, hagyma, paprika vagy bármi amit szeretnél nagyon apróra vágva, pirítóson, némi teavajjal), egyszerűen felszeletelve köretként, fűszerezve (szinte bármihez, amire gondolod hogy illik) vagy avokádókrém nachos csipsszel. Én a salit szeretem leginkább, másnaposan a legjobb (mármint a kaja másnaposan :D).
2016. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel éppen most csináltam: egy villával összetöröd az avokádót belenyomsz egy gerezd fokhagymát fokhagymanyomón, sózod, borsozod egy negyed lime levét belecsorgatod és kész van (fontos a lime is, nagyon más citrommal.

Kicsit brutálisabb recept: turmixba teszed, kakaóport és mézet adsz hozzá és 1 banánt, ez az avokádós csokikrém, én nagyon szeretem, de mások általában utálják.

2016. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sushiba raknám, az állaga miatt jó bele. Mivel ízetlennek tartom az avokádót, nekem máshoz nem jó, próbálkoztam krémekkel, de sose jött be. Pedig krémesít, sok édes és sós krém alapja s poénos, hogy gyümölcs létére kicsit zsíros (nekem elég zsírszegénynek tűnik, de én más szinten mozgok) és semleges ízű, nem édes, nem savanyú :).
2016. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az avokádós csokikrémet én is próbáltam, és nálunk is mindenki utálta. :( Pedig szerintem jók ezek az alternatív dolgok.

Én az avokádókrémbe főtt tojássárgáját is keverek, aztán megtöltöm vele a felezett fehérjéket. Nagyon finom és szuper egészséges. Jó sok citromlé+fokhagyma, némi kis mustár és tökmagolaj, kurkuma :D

2016. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!