Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Győrben hol vannak éjjel-nappa...

Győrben hol vannak éjjel-nappal nyitva tartó élelmiszer boltok?

Figyelt kérdés
olyan üzlet érdekelne, ahol akár este 10kor is tudok venni 1 kg kenyeret... segítségeteket előre is köszönöm :)
2008. szept. 28. 18:42
 1/7 tade ***** válasza:
100%
SZia! Egy uzletet tudok a vasutallomason, a feljaronal. De nem tudom, hogy kapsz-e este 10-kor friss kenyeret :) Ha jol melekszem Marcallvaros II-on is volt egy ilyen uzlet, de ez kb. 3 eve volt, azota gondolom sokminden valtozott.
2008. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mész az egyetem felé, Széchenyi, ott van egy hamburgeres, vele szemben pedig egy kisközért. Amerre van a minitesco, nemtudom melyik út az. :-)
2008. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tade ***** válasza:
Szia! Nem arra gondoltal veletlenul, ha ha atmesz a Baross hidon rogton ott van az elejen a hamburgeres ...(ha a vasarterrol indulsz)... Ha az egyetem felol indulsz akkor rogton a hid elejen van nem messze a "Bridge" szorakozohelytol...?
2008. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De, arra gondoltam. Na nem vagyok győri, csak ott tanultam. :-)
2008. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tade ***** válasza:
AA..en sem vagyok am amugy Gyori :)))) En is csak ott tanultam :))
2008. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bartók Béla úton is van egy bolt az éjjel nappali.
2009. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Czuczor Gergely u.

Színházzal szemben

K&Sz éjjel nappali bolt 🤗

2022. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!