Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másfél-2 kiló hasáb burgonya...

Másfél-2 kiló hasáb burgonya hány embernek elég? 1 nek elég?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 18:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Meddig?
2016. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Mekkorák az emberek és mennyit mozognak?


Ha egy étkezésről van szó, akkor mióta nem ettek? Amúgy ez esetben simán jól kell vele lakjon 2-3, de talán még 4 ember is, hacsak nem valami egészen kiéheztetett dagadékokról van szó. (Ha hosszú ideje éheznek, tehát nem az van, hogy régen ettek, hanem sokáig alig ettek, és már csontsoványak, akkor persze nem szabad őket hirtelen etetni.)

2016. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne ennyi, igen. Már ha van mellé valami laktató, krumplival akkor sem szoktam jóllakni, ha nagyon sok zsírban van sütve.

De egy másik ember megeszik 10 deka krumplit és elég neki... De itt is fontos, hogy mi van mellé. Üres hasábkrumplit kevesen esznek. S persze az is fontos, mennyi zsírban sütöd, ha egyáltalán sütöd...


S ahogy írták, nem mindegy az sem, hogy mikor evett az ember utoljára. Bár ha 5 napja nem ettem, akkor nem akarnék ilyet enni... Az üt ketózisban, amiben ilyenkor az ember van, fiziológiai inzulinrezisztencia meg minden.

2016. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aperitif ***** válasza:
Két kisebb, vagy egy nagyobb krumplit szoktam számítani egy adagnak (tán 15-20 dkg?), nekem ez bőven elég. Mindazonáltal ismerek olyat, akinek a másfél-két kiló meg se kottyan, de ő két méter magas, és nagyjából 160 kiló. Szóval ez a mennyiség 1-8 embernek lehet elég.
2016. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!