Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyümölcscentrifugaba tehetek...

Gyümölcscentrifugaba tehetek nyers céklat és répat? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Apróra vágva lehet beletenni ,de számíts rá hogy nagyon kevés leve van, én almával szoktam vegyesen kipréselni.
2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég éles akkor nyugodtan. Mindkettő nagyon finom nyersen. De mivel nem tudjuk milyen minőségű géped van, nehéz megmondani.
2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kemények, az enyém küzd velük és egy komplett kis szeletet dob félre (ami levesbe jó vagy elrágni, ételt nem szeretek kidobni, ez pedig nem rost, hanem répadarab), de elintézi. Nagyon szép és finom egy kis répalé a narancs-alma turmixban :) Sok répalé már nagyobb küzdelem lenne egyszerű kis gépecskémmel.
2016. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

500 w-os.

Ha nem jó akkor milyen géppel préseljem ki?

2016. aug. 8. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a géptől függ. A kemény cuccokat a használati leírás szerint előtte 1-2 órára vízbe kell áztatni.

Nekem volt egyszer ALDI-s centrifugám, ami pikk-pakk ledarálta az egyben bedobott répákat, de a végén egész nagy darabokat csak kipenderített a hulladéktartályba, nem beszélve arról, hogy a ledarált részből még csöpögött a lé, után kellett préselni, legalább a fele lé a hulladékban volt mindig! Aztán szerencsére fél év alatt elromlott ez a gép, visszavittem, ezután lett egy Philipsem, ég és föld a különbség, ez is pikk-pakk ledarálja az egész répát (van hogy beletolok 2 kg-t és egész nap répalevet iszunk), de nem hagy meg belőle semmit, szép egyenletes, szinte száraz végtermék lesz a vége, amiből már semmit nem lehet kicsavarni.

2017. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!