Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen cigik vannak?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Milyen cigik vannak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok a témában. 1 hónapja dohányzok. A cigi márkákat már ismerem, és a színek jelentését, de például nem nagyon értem hogy mi a különbség a 100s és alap cigik között? Milyenek a vékony cigit? Mi a különbség az új szűrős és classic között? Milyenek az ízesített cigik?

2016. aug. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Sláger márkájú cigarettát
2016. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100as cigi az kicsivel nagyobb mint az alap cigi. Van,hogy 100 forinttal olcsóbb is. A vékony cigik vékonyak mint ahogy a nevében is benne van..Inkább nők szívják,mert gyengébb és kicsit nőiesebb mintha mondjuk egy 100-as Goldengate-et szívnának. A szűrős cigi kiszűri a füstöt,meg az egyéb károsabb anyagokat bár nem hinném,hogy sokat segítene.Az ízesitett cigik a pattintós cigik. Ezeknek a ciginek a szűrőjében van egy kicsi golyó ami az ízért felel( Van mentol,erdei gyümölcs stb.) Ezt össze kell nyomni el kell pattintani.Egyébként ne cigizz.Én küszködöm a leszokással.
2016. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbálj meg leszokni, később nehezebb lesz. A cigizés a vesztesek sportja.
2016. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!