Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz hogy anyum...

Csak szerintem gáz hogy anyum nem engedi hogy kávét igyak?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem ihatokxd.Közben meg minden hétvégén kijárok haverokkal inni,bulizni.Amikor meg felhoztam hogy "minden hétvégén kijárok bulizni,inni,hadd igyak már légyszi egy kávét"erre elkezd velem ordibálni hogy:"jaj milyen menőnek érzed magad multkor sem voltál hónapokig bulizni"(2 hétig nem voltam mert tetoválásom lett és megvártam amíg meggyógyul).Értem én hogy neki nincsenek barátai,nem jár el sehova, de azért ez nem normális.Nem szívesen veszekszem vele de valahogy generálja a feszültséget:s 16/f

2016. szept. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Így 16 évesen több, mint gáz. Hgy képzeli ezt?
2016. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan nagy fiú vagy, hogy minden hétvégén bulizol meg piálsz, akkor miért kell pont a kávéra engedélyt kérned??
2016. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggelente rengeteg időmet rabolja el a kávé készítés, van, hogy szinte másra sincs időm a tisztálkodáson kívül.

Épp ma gondolkodtam, hogy milyen jó volt régen, amikor csak apukám és anyukám kávézott, én meg nem. Max segítettem neki néha kávét főzni, ha együtt keltünk, de többnyire nem az én bajom volt.

Most belerakom a tejszíneket, a tejport, a fahéjat, a tejet, meg a forralt vizet (kevergetős), meg a cukrot vagy az édesítőt, és komolyan sajnálom rá az időt... Mert egy ideig készül. Régen koffein érzékeny voltam, de elnyomtam magamban pár hónap kávézgatás után az egyetemen, amúgy mindig kidőltem és bealudtam tőle.

Na ha egy rossz szokás van, az a kávézás. Értelme nincs, csak a drága időt rabolja az életedből.

2016. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Piálnod se kéne. Pusztítja az agysejteket.
2016. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!