Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért gyártják úgy a felvágott...

Miért gyártják úgy a felvágottakat hogy ne lehessen felbontani?

Figyelt kérdés
De most komolyan kérdezem.. Azt komolyan gondolják a készitők, hogy zsirpapirnak megfelelő anyagból kb 5 miliméter sarkot hagynak arra, hogy valahogy fel lehessen húzni a vákum csomagolást? Miért kell megfeszülnie az embernek, miért kell agyvérzést kapni egy termék felbontásától, vagy éhen halni?
2016. okt. 9. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok már fiatal, de gondot még soha nem okozott felbontani a vákuncsomagolt termékeket.
2016. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindenki olyan szerencsétlen, mint te.
2016. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
29%
citromost még itt is? te hol nem vagy ott?
2016. okt. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

A szállítást túl kell élnie a csomagolásnak. Ha gyengébb lenne, jó eséllyel kidurranhatna, kiszökhetne a csomagolásból a védőgáz, és mire eljut hozzád a boltban, addigra meg is romlik. Akkor az lenne a baj.

A drágább se nyílik sokkal könnyebben, legfeljebb ésszerűbb, visszazárható csomagolásban van (ami messze nem olyan zárás, mint a szállításra való csomagolás), illetve esetleg a fólia nem szakad összevissza darabokra.

2016. okt. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én még sosem maradtam éhes vákumcsomagolt szalámi közelében. Ha kézzel nem tudtam kinyitni, kerestem egy kést vagy ollót.


Semmivel sem nehezebb kinyitni egy felvágottat, mint egy autós telefontöltő vagy fülest.

2016. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
76%

Use your knife.


A vákum miatt "nehéz".

2016. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok se szuper ügyes, se erős, de nekem sem szokott gondot okozni ezeknek a felbontása.

Ha nincs kis sarok, vagy az is le van ragasztva és nem jön fel, akkor lehet gond, de akkor meg simán kivágom késsel.

2016. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Vicces vagy. Mint a férjem.

Én simán felbontok mindenféle felvágottat, ő meg 10 perc után agyvérzést kap, és nagykéssel vágja le az egész szélét...


Szóval nem a felvágott van rosszul gyártva, hanem te vagy béna... :-)

2016. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagy neked vannak xxl-es nagy körmeid..
2016. okt. 10. 10:42
 10/17 A kérdező kommentje:
(mű körmeid)
2016. okt. 10. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!